Pacovský Tomáš 912 b.
Rendl Jaroslav 785 b.
Šulc David 785 b.

01.02.2011 - Trénování v lednu - Aktuality

Do nového roku 2010 se SOSáci pustili velmi zostra a je vidět, že v této sezóně by jedinci v týmu chtěli něčeho dosáhnout a potom i celkové výsledky týmu by mohly být velmi dobré.

Nejaktivnějším jezdcem týmu v lednu se stal Josef Hrabal, který se "ze dne na den" naprosto vyměnil a začal trénovat na maximum. Možná ho ženou vpřed interní sázky, které uzavřel na různé časovky a dokonce s těmi, které v životě neporazil, každopádně bude velmi zajímavé sledovat, jak se mu v sezóně povede a zda vydrží nastavené tempo, které je velmi vysoké.

Nejvíce kilometrů pak najezdil zkušený biker Jan Bulín, který jezdí bez ohledu na počasí i v zimě a rychlostí, o které se mnohým z nás nezdá ani v létě.

Velmi kladně pak lze hodnotit, že SOSáci začali podnikat společné tréninky na silnici i v terénu z jihu Prahy a snaží se jak v sobotu, tak v neděli najíždět kilometry, které v partě daleko lépe utíkají. Navíc jsou vyjížďky téměř vždy zpestřeny různými sranda prémiemi a tak si každý může "zablbnout" dle libosti a nejde jen o nudné najíždění kilometrů.

01.02.2011, Pohořalý Petr

Zpět na výpis aktualit