Šulc David 363 b.
Tácha Petr 300 b.

11.12.2011 - Trénování a závodění v listopadu - Aktuality

Měsíc listopad už řadíme do další nové sezóny 2012 a SOSáci se po krátké pauze opět probouzejí pomaličku k tréninku. Zatím je to hodně vlažné, je potřeba spíše si tréninky oživit dalšími sporty, srovnat svalové disbalance a začít pracovat na pevných základech pro celoroční trénink. Co se teď ošidí, bude v sezóně hodně chybět.

Nejvíce kilometrů předvedl v měsíci listopadu Ivo Petržílek, který najel neskutečných 1557 km a to převážně na horském kole nevalné kvality  Ivo začal budovat kariéru messengera a tak spojil příjemné s užitečným a kilometry naskakují hodně rychle. Uvidíme jak dlouho vydrží. Jako další skončil Pavel Kryka (1253 km), který si na novou sezónu pořídil trenéra a hodlá útočit opět na vyšší příčky. Tento ještě nedávno 117 kilogramový kolos má vskutku obrovskou vůli a uvidíme co nám v další sezóně předvede. Jako třetí byl Petr Váňa (870 km), pro kterého je hlavním cílem sezóny ČP Masters v cyklokrosu a kde skvěle prezentuje naše barvy. Na 4. místě skončila Klára Příhodová (608 km) a 5. byl Petr Pohořalý (582 km).

Nejvíce odtrénovaných hodin předvedl rovněž Ivo Petržílek 88:18, 2. nejaktivnější byl Pavel Kryka 56:49, 3. Klára Příhodová 56:08, 4. Karolína Příhodová 48:43 a 5. Petr Váňa 33:42

Závodů se v tuto dobu zúčastňuje tedy jen Petr Váňa, nutno podotknout, že téměř každý start se dokáže probojovat na stupně vítězů! Škoda, že zrovna na Mistrovství republiky skončil těsně pod stupni vítězů na 4. místě.