Pacovský Tomáš 912 b.
Rendl Jaroslav 833 b.
Šulc David 785 b.

03.05.2011 - Trénování a závodění v dubnu - Aktuality

V měsíci dubnu SOSáci velmi pilně trénovali, což dokazuje i vyrovnanost v najetých kilometrech a hodinách sportu. Navíc na konci dubna měli společné soustředění, kde byla krásně vidět forma jednotlivých závodníků. Také již započaly první závody a tak si formu hned většina členů vyzkoušela.

Nejvíce natrénovaných hodin měl za duben opět biker Jan Bulín 71:03, druhý nejaktivnější byl Vláďa Řídký 69:56 a třetí byl Ivo Petržílek 69:01.

Nejvíce kilometrů pak najezdil Pavel Kryka (1691 km), který byl hnán sázkou shodit cca 20 kg za 4 měsíce, což se mu nakonec podařilo a díky tomu se dostal i do nebývalé formy a na závodech hned i potvrdil, že už není ten nejpomalejší z týmu a předal žezlo jinému expertovi :-) Druhé místo patřilo opět Vláďovi Řídkému (1632 km) a třetí skončil cyklokrosař Petr Váňa (1605 km)

Na závodech se určitě nejvíce blýskl skvělýma výsledkama biker Honza Bulín, který skončil na závodě Přes dva kopce na skvělém 8. místě a na závodě Po stopách praotce Čecha dokonce na stupních vítězů na místě třetím!

Ostatní závodníci zatím vstupují do sezóny, zatím zajíždějí průměrné výkony, ale je vidět jasný vzestup a že kvalitní výkony je teprve čekají.

V dubnu také vyvrcholilo první kolo interních hecujících sázek mezi členy, kde se nejvíc sázelo na výsledky časovky do vrchu v Zákolanech. Nejzajímavější sázku Zizzu jsme už zmínili, ten vyhrál večeři aneb "co se do něho vejde" nad Colemanem. Ten prohrál ještě jednu sázku s Josem, kterého podcenil na Zákolanech a vsadil se, že ho porazí více než o 30 sekund. Porazit ho se mu sice podařilo, ale bylo to pouze o 13 sekund a to byl ještě Jose po držkopádu a jel se zarostlým chloupkem! Další dvě sázky rozpoutal ještě Coleman a to když vyzval Luuuce, že ho na Zákolanech porazí, což dokázal a ještě vsadil na to, že Zizzu porazí Dědu letos už i v kopci a Zizzu toto hravě dokázal. Jedna sázka se nakonec nekonala a to mezi Honzou Fleischmanem a Luuucem, jelikož Honza byl ukotven nakonec v práci a nedostal omluvenku. Sázka se proto odkládá na další časovku do vrchu.

Tak takový byl duben z pohledu tréninků, závodů a sázek, uvidíme, kam se členové posunou v měsíci následujícím.

03.05.2011, Pohořalý Petr

Zpět na výpis aktualit