Rendl Jaroslav 387 b.
Šulc David 363 b.
Tácha Petr 300 b.

23.09.2013 - Lukáš Vítek byl opět nejrychlejší a Pert Kobík bral zlato mezi veterány - Aktuality

Závěrečnou podzimní časovku na trati dlouhé 14.200 metrů mezi Rudolcem, Dobrošovicemi a Janovem - se dvěma průjezdy přes Jesenici - vyhrál dvaatřicetiletý muž z týmu Dexter Cycling, který dosáhl času 21:43 min (39,233 km/h). Lukáš Vítek porazil o šest sekund svého týmového kolegu a vítězného veterána Petra Kobíka. Třetí místo patřilo dalšímu muži Karlovi Svobodovi (Sedlčany), který se stal absolutním vítězem podzimní časovkářské soutěže O cenu Biopekárny Zemanka před Petrem Bartošem (DA-BA Enterprise) a veteránem Vlastimilem Firmanem (Sparta Praha).
Výsledky hlavního závodu Velké ceny Farmy Prčice: 1. Lukáš Vítek A-M39 (Dexter Cycling) 21:43 min, 2. Petr Kobík B-M59 (Dexter Cycling) 21:49 min, 3. Karel Svoboda A-M39 (Sedlčany) 23:05 min.