Pacovský Tomáš 1375 b.
Rendl Jaroslav 1360 b.
Šulc David 1139 b.

10.12.2013 - Dexter Cycling nakupoval hvězdy i v listopadu - Aktuality

Před koncem roku Dexter Cycling dokončil nákupy jezdců pro příští sezónu.

Během letošního listopadu náš tým doplnily dvě další výrazné cyklistické osobnosti, Luky Lukáš Kindl (ročník 1990) a Ondra Sobek zvaný Sob (ročník 1987).

Pánové nám hned v prvních dnech členství ukázali, že týmový manažer při jejich akvizici rozhodně vsadil na správnou kartu.

Luky se díky své i na podzim neutuchající chuti závodit kdekoliv, kdykoliv včetně noci a i za jakýchkoliv podmínek téměř ihned ujal vedení týmové bodovací soutěže a náš nový Sob zase ovládl tréninkovou tabulku v neskutečném objemu listopadových najetých kilometrů a dokázal tak všem, že má rozhodně mnoho společného se svým tažným bratrem!

Oba kluci také opět o kousek omladili náš týmový věkový průměr a naše ambice se tak posouvají z předdůchodových kategorií i mezi mladé dravce!

Luky bude pravděpodobně výrazně podporovat svými výkony naší bikovou divizi a naproti tomu Sob pomůže táhnout motor našeho silničního pelotonu.

Kluci! Díky, že jste si vybrali pro své sportovní výkony náš tým, vítáme vás oba a věříme, že budete úspěšně přispívat k budování cyklistického respektu vůči týmu DEXTER CYCLING mezi bikery i silničáři!

Tak ať vám to jezdí!

10.12.2013, Švec František

Zpět na výpis aktualit