Pacovský Tomáš 1375 b.
Rendl Jaroslav 1360 b.
Šulc David 1139 b.

19.11.2013 - Soustředění Chorvatsko / Istrie / Medulin / Hotel Holiday*** - Aktuality

Ahoj Dexteráci,

zvu vás všechny na předsezónní týmové cyklistické soustředění 2014 v Chorvatsku na Istrii!

Po kladné loňské zkušenosti několika našich závoďáků s jarním poježděním na Istrii a po doporučení mnoha zkušených cyklistických matadorů letos opět vsadíme na chorvatskou Istrii. Ostatně předběžné výsledky vašich preferencí na destinaci zahraničního soustředění tomu také napovídají. I snaha držet náklady předsezónní přípravy na uzdě hovoří jednoznačně pro Chorvatsko ve srovnání s ostatními cyklistickými ráji v rámci Evropy.

Při plánování tohoto soustředění jsme přemýšleli s ostatním Dexteráky, kteří zvažují vyjet za teplem, kterak to všechno zorganizovat a kdo se o to či ono vlastně postará. Nakonec nám pomohla náhoda a při klábosení v rámci jedné z podzimních relaxačních vyjížděk jsme dostali od našeho kamaráda Pavla Zacha z Vinohradských Šlapek tip na akci pořádanou jednou z cestovních kanceláří přímo na míru cyklistickým týmům.

Jedná se o tréninkový kemp pořádaný v chorvatském Medulinu, na samotném jihu Istrie. Ubytování s nadstandardními službami pro sportovce je zajištěno v hotelu HOLIDAY***. Kemp začíná od 8.3.2014 a trvá až do 29.3.2014. Je možno volit libovolnou délku pobytu a v libovolném termínu. Tedy dokud bude volno! Prostřednictvím cestovní kanceláře jsou vyjednány v hotelu mimořádné podmínky a zvláštní ceny pouze pro účastníky kempu. Ubytování je včetně polopenze, uskladnění kol, pitné vody k jídlu a wifi připojení zdarma, což je důležitá podmínka pro trénikové fanatiky :-) a facebookové exhibicionisty! :-D Doprava individuální.

V kempu by mělo být několik českých i zahraničních týmů a dokonce i našich závodních kolegů či soupeřů. Na soustředění sem jedou týmy jako Lawi, Cyklotrénink, Vinohradské Šlapky a další.

Za tým Dexter Cycling jsme předběžně zvolili termín od 8.3. do 16.3.2014 a déle či méně dle individuálních potřeb a možností našich závoďáků. Volba termínu je ovlivněna jednak přáním, že po návratu v polovině března by se už možná mohlo dát celkem slušně jezdit venku i v Čechách a jednak z ohledu tréninkových plánů, kdy najetí kilometrového objemu v březnu umožní ještě vložení drobného tréninkového odpočinku před prvními jarními závody. Jsou to odposlouchané rady zkušených... ;-)

Pokud chcete jet, přihlašte se prosím na týmovém webu v záložce AKCE, ať se formuje skupina, v rámci které se můžeme dále domlouvat na podrobnostech.

Rovněž je možné si již nyní blokovat termín, což doporučuji jak vzhledem k cenové bonifikaci, tak z důvodu rezervace volných míst.

Tak ať tu zimu nějak přežijeme na válcích, rotopedech a podobných nesmyslech! :-)

Ahoj všem,

Franta

 

 

 

19.11.2013, Švec František

Zpět na výpis aktualit