Pacovský Tomáš 1375 b.
Rendl Jaroslav 1360 b.
Šulc David 1139 b.

20.01.2014 - Sponzoři pro sezonu 2014 - Aktuality

Tým Dexter Cycling v průběhu ledna ukončil jednání se sponzory pro nadcházející závodní sezónu 2014.

Výrobce sportovního cyklistického oblečení Dexter pokračuje jako generální sponzor týmu již ve druhé sezóně a tým samozřejmě nese jeho jméno. Dexter se řadí se mezi nejúspěšnější výrobce cyklistického oblečení v ČR a nás obléká do toho nejlepšího, co v současné době nabízí.

Hlavní partnery týmu budou v roce 2014 firmy Cube, Bizman a Taya. Zatímco prvně jmenovaný je opět naším sponzorským matadorem a již druhým rokem nás výrazně podporuje formou zvýhodněných cen pro nákup kol německého výrobce CUBE, značky Bizman a Taya jsou nováčky, jak na českém trhu, tak na našich dresech. Jejich specializací jsou profesionální nářadí pro cyklistické mechaniky, cyklistické pumpy a řetězy.

Týmu pomohou i ostatní sponzoři ať už materiální pomocí nebo finanční dotací týmové pokladny. Pro letošní sezónu 2014 jsou našimi sponzory Abstract-Design (webová administrace), pan trenér Ondřej Vojtěchovský (tréninkové vedení závodníků týmu), Yard Resort (multifunkční sportovně relaxační areál 10 km na sever od Prahy)a nováčci FineBike (cyklistický e-shop s kamennou prodejnou), B2K Design (inženýrská, projekční a statická kancelář) a Qest (automatizace a systémy řízení budov).

Děkujeme našim partnerům za podporu a slibujeme, že budeme hrdě vozit jejich značky a uděláme maximum pro jejich důstojnou prezentaci v závodních pelotonech.

20.01.2014, Švec František

Zpět na výpis aktualit