Pacovský Tomáš 912 b.
Rendl Jaroslav 824 b.
Šulc David 785 b.

30.05.2009 - Křivoklátské peklo - Aktuality

Zveme Vás na etapový závod Křivoklátské peklo, který se koná o víkendu 13. a 14. 6. 2009. Během pouhých dvou víkendových dní jsou pro závodníky přichystány celkem 4 etapy v krásném prostředí křivoklátska. Závod je koncipován tak, aby nebyl náročný délkou jednotlivých etap, ale klade vysoké nároky na vyváženost závodníků, které prověří v časovce, dvou hromadných závodech a nakonec v časovce do vrchu.

Při tomto závodě je rovněž myšleno i na hobby cyklisty a děti a pořadatel připravil i pro ně závody a to v nedělních dopoledních hodinách. Pro hobíky je připraven závod „O čertův kotlík“ na 21 km, pro děti pak několik závodů „Bertíkovo kolo“ podle jejich věku a pro ty nejmenší bude k dispozici i dětský koutek.

Využijte poslední možnosti zvýhodněného startovného a přihlašte se přes internet do 4. 6. 2009 na stránkách závodu www.krivoklatskepeklo.cz Nemusíte se obávat špatného počasí jako vždy jsme ho pro vás objednali parádní! mrkající

Pořadatel se rozhodl uspořádat soutěž o startovné zdarma a to pro dva účastníky. Podmínky soutěže jsou: přihlášení na závod na internetových stránkách závodu, zaplacení startovného na účet do 4. 6. 2009 a správné zodpovězení pěti anketních otázek. Výherci budou vylosováni v týdnu před startem závodu, kdy už není možné se přihlašovat přes internet, a startovné jim pak bude vráceno při registraci do závodu před úvodní časovkou.

30.05.2009, Pohořalý Petr

Zpět na výpis aktualit