Blogy

04.07.2011 Jak jsem dospěl k prvnímu opravdovému vyvrcholení!

Na rozdíl od jiných, jsem prvního vyvrcholení dosáhl až těsně před třiapadesátým rokem věku!

A jak k tomu vůbec došlo?
Erotický víkend jsem začal nepříliš úspěšně, spíš JALově :-) Místo do postele s nebesy jsem v sobotu vyrazil do Brlohu, kde jsem v dešti a kroupách docílil po dlouhé době opět posledního místa v kategorii a třetího od konce celkově ;-)

No, v mém věku už mám na občasné selhání určitě nárok! Tak jsem si řekl, že nejlépe bude, když se před dalším sexuálním pokusem pořádně vyspím a naberu síly!

Po desetihodinovém spánku začala milostná předehra nedělním ranním lijákem a olověnou oblohou, když jsem kousek od Prachatic, něco po osmé ranní, vyrážel směrem na Grossglockner!

Asi tak 300km lilo a pršet začalo kousek před Zell am See a když jsem dojel do výchozího bodu mé milostné aktivity, mýtné brány pod Grossglocknerem, tak už  "jen mrholilo".

Ale když už jsem tam, tak se na to přece nevyprdnu, i když cyklisté sjíždějící dolů, byli povětšinou v "kožiších", což jsem v 16 °C kvitoval úsměvem a myšlenkou na zženštilé  manekýny, ale procitnutí se dostavilo později ;-)

Přece jen jsem zbaběle natáhnul čapáky a přes krátkej letní jsem dal bundu, abych se víc v tom vedru vypotil :-)

A konečně jsem vyrazil vstříc první pořádné erotice svého života!

Když jsem po 10ti minutách a 1500m zjistil, že jediný, co mi stoupá, je tep a silnice přede mnou, tak nic moc! Naštěstí tep se ustálil někde na 90% ZDV, zatímco silnice sloupala pořád dál a hlavně končila někde v mracích, což nevěštilo nic dobrýho! Na hnusným počasí bylo pozitivní jen to, že mě, kromě aut a motorek, nikdo nepředjížděl, protože nahoru jeli asi jen blbci :-) Ale dokonce jsem nakonec "udolal" 3 silničky a jednoho horáka, kteří byli ještě větší zoufalci než já! Minul jsem několik desítek krav, který mi zvonily zvoncema umíráček a pomalu jsem se sunul mezi dvě vrstvy mraků.

Po hodině a třičtvrtě, kdy už bylo vidět tak maximálně na 50 metrů,  mokrej jsem byl ze všech stran a nebyl jsem si jistej, jestli nepotkám náledí, mě vyburcovala "fandící" dvojice německých motorkářů, která se vynořila z mraku, který visel nad  ohromným turistickým parkovištěm pod vyhlídkou, kde byli jen oni!

A já zabočil z asfaltové Hochalpenstrasse na cílový, asi půlkilometrový úsek, který mě v myšlenkách vrátil ke Křivoklátskému peklu, jelikož kostky jsou kostky!

Tady jsem poprvé použil svoji tajnou zbraň a zařadil 34/28 :-) Ale cítil jsem, že vyvrcholení se blíží! Ještě jsem potkal asi 3 sjíždějící auta, jejichž posádka na mě vrhala přes stírající stěrače nevěřícné pohledy typu "Co to tady jede za idiota?!", a konečně to bylo tady!

Můj první opravdovej VRCHOL! Po necelých dvou hodinách, 15ti km a 1398 m převýšení jsem byl hotovej :-) A asi to bylo i první vyvrcholení, kterýho jsem dosáhnul při teplotě 4°C, dešti a vichru :-)))

Edelweisspitze

Kryka Pavel (Zizzu)